ایندیپندنت: دادگاه نازنین زاغری به تعویق افتاد
 
روزنامه ایندیپندنت چاپ انگلیس در خبری فوری در صفحه توئیتر خود نوشت دادگاه نازنین زاغری (جاسوس انگلیس در ایران )‌ به تعویق افتاد.

این روزنامه انگلیسی اعلام کرد به دنبال سفر بوریس جانسون، وزیر امور خارجه انگلیس به ایران، دادگاه نازنین زاغری برای رسیدگی به اتهامات جدیدش به تعویق افتاد.

دادگاه زاغری قرار بود امروز (یکشنبه) برگزار شود و برخی گزارش‌ها از احتمال افزایش مجازات زندان او خبر می‌دادند.

 
#نازنین زاغری #دادگاه زاغری #جاسوسی #هشتگ
۰ ثبت نظر ۰
تکذیب طرح فیلترینگ غیرهمسان توسط آذری جهرمی
 
تکذیب طرح فیلترینگ غیرهمسان توسط آذری جهرمی + عکس 
#فیلترینگ #تکذیب فیلترینگ #ماجرای فیلترینگ غیرهمسان #آذری جهرمی
۰ ثبت نظر ۰
بازیکن ۱۶ ساله ایرانی نهمین استعداد برتر فوتبال جهان
 
سایت  ترانسفر مارکت استعداد‌های برتر در فوتبال جهان را معرفی کرد که یونس دلفی بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان و تیم ملی نوجوانان کشورمان در رده نهم این جدول قرار دارد. 
 
بازیکن ۱۶ ساله ایرانی نهمین استعداد برتر فوتبال جهان 
#یونس دلفی #استعداد برتر فوتبال #سایت ترانسفر #بازیکن 16 ساله ایرانی
۰ ثبت نظر ۰
محسن رضایی؛ انتفاضه آزادی قدس، قوی ترين قيام خواهد بود
 
محسن رضایی؛ انتفاضه آزادی قدس، قوی ترين قيام خواهد بود 
#محسن رضایی #انتفاضه آزادی قدس #قیام فلسطین #مردم فلسطین
۰ ثبت نظر ۰
 تصمیم ترامپ برای به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، واکنش‌ مقامات کشورهای مختلف جهان و سازمان‌های بین المللی را بدنبال داشت. همزمان، کاربران در شبکه‌های اجتماعی نیز نسبت به این اقدام ترامپ واکنش نشان دادند و مانند همیشه، توییتر پیشتاز اعتراض به تصمیم رییس جمهور آمریکا بود. کاربران عرب، انگلیسی‌زبان به همراه اعضای فارسی‌زبان این شبکه، هزاران توییت درباره قدس و فلسطین منتشر کردند و در نهایت هشتگ #القدس_عاصمه_فلسطین_الابدیه (قدس تا ابد پایتخت فلسطین است) ترند جهانی شد. همراه با این موج، کاربران ایرانی توییتر نیز با هشتگ #القدس_لنا (قدس متعلق به ماست) با این موج همراهی کردند. برخی با جملاتی طنز به استقبال این سوژه رفتند و برخی دیگر با تصویرسازی‌هایی، وعده فتح قدس دادند و درباره آزادی قبله اول مسلمین نوشتند. در ادامه گزیده‌ای از بهترین توییت‌های منتشرشده را مشاهده می‌کنید:


واکنش کاربران توییتر به تصمیم ترامپواکنش کاربران توییتر به تصمیم ترامپواکنش کاربران توییتر به تصمیم ترامپ 
#تصمیم ترامپ #هشتگ #القدس لنا #تلاویو #قدس
۰ ثبت نظر ۰
يارانه چه كسانی در سال ٩٧ قطع می شود؟
 
مهرداد بائوج لاهوتی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در تشریح بودجه سال ۹۷، اظهار داشت: با توجه به اینکه درآمدهای عمومی دولت در بودجه سال ۹۶ چندان محقق نشده لذا احتمال دارد دولت در بودجه سال ۹۷ سقف درآمدهای عمومی خود را افزایش ندهد و این درآمدها را در سقف معینی حفظ کند.

وی با بیان اینکه قرار است دولت درباره هدفمندی یارانه‌ها پیشنهادی را در بودجه مطرح کند، گفت: براساس این پیشنهاد قرار است مجلس و دولت درباره هدفمندی یارانه‌ها به یک فهم مشترکی برسند تا بتوانیم دهک‌های بالای جامعه را مدیریت کنیم و تعداد افرادی را که یارانه دریافت می‌کنند کاهش دهیم به‌گونه‌ای که ۱۵هزار میلیارد تومان از ۴۸هزار میلیارد تومان پرداخت یارانه نقدی کم شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با ابراز اینکه پیش از این فرمولی درباره حذف دهک‌های بالای جامعه از دریافت یارانه‌های نقدی از سوی قوه مقننه به قوه مجریه ارائه شده است، ادامه داد: در این فرمول تأکید شده بود که قضات، پزشکان، اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و افرادی که درآمدی بیش از ۳ میلیون و پانصد هزار تومان دارند نباید یارانه نقدی دریافت کنند.

لاهوتی درباره بودجه عمرانی در لایحه سال ۹۷، تصریح کرد: با توجه به محدودیت پولی که وجود دارد، قرار این بود که نقش بخش خصوصی را برای اتمام پروژه‌های عمرانی پررنگ کنیم و همچنین در بودجه سال ۹۷ راهکاری برای اتمام پروژه‌های عمرانی غیر از تکیه به منابع دولتی در نظر گرفته شود. 
#قطع یارانه ها #هدفمندی یارانه ها #دهک بالای جامعه
۰ ثبت نظر ۰
تفریح پوگبا و زلاتان خارج از زمین بازی
 
تفریح پوگبا و زلاتان خارج از زمین بازی 
#پوگبا #زلاتان #تفریح بازیکنان
۰ ثبت نظر ۰
کاهش 26 درصدی درآمد شرکت HTC + جدول
 
کاهش 26 درصدی درآمد شرکت HTC + جدول 
#htc #کاهش قیمت موبایل #موبایل htc #طرح ریجستری
۰ ثبت نظر ۰
آخرین سلفی مرد جوان پیش از سقوط مرگبار از بالای درخت

مرد جوانی که اقدام به هرس درختان می کرد پیش از مرگش آخرین سلفی زندگی اش را در بالای درخت انداخت.
آخرین سلفی مرد جوان پیش از سقوط مرگبار از بالای درخت


#اخرین سلفی #سلفی مرگبار #سلفی تلخ
۰ ثبت نظر ۰
علی عبدالله صالح هنگام فرار از صنعاء کشته شد
 

 پس از انتشار خبرهای ضد و نقیضی از کشته‌شدن «علی عبدالله صالح»، رئیس‌جمهور پیشین یمن وزارت کشور یمن با انتشار بیانیه‌ای این خبر را تایید کرد.
علی عبدالله صالح هنگام فرار از صنعاء کشته شد 
#علی عبدالله صالح #صنعا #کشته شدن رییس جمهور یمن
۰ ثبت نظر ۰